Hifi Deus Coil

Hifi Deus Coil

Yüksek Frekanslı ( HF ) 24 x 13 cm DD Eliptik

Etiketler:

Ürünümüz Paylaşın

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Yüksek Frekanslı ( HF ) 24 x 13 cm DD Eliptik (oval) ARAMA BAŞLIĞI - YENİ !


Sadece DEUS V4 yeni yazılım ile çalışır!

Bu son derece hassas başlık, başlık seçimine bağlı olarak 13 ile 81kHz arasında değişen 21 farklı frekansta çalışır. 

Tespit başlığında 3 temel frekans vardır: 24 x 13cm DD Eliptik başlık: 13 ile 15,7 kHz, 26 ile 31 kHz, 68 ila 81 kHz arasında çalışır. 

 

Başlığın daha geniş  kapsamlı bir ayara  olanak veren, seçilebilir 7 adet daha yüksek ve daha düşük alt frekans seçeneği de mevcuttur. (Önceki Deus sadece 3 alt frekansa sahipti)

Düşük frekanslar genel kullanıma yöneliktir, geniş bir hedef yelpazesine karşı mükemmel hassasiyet sağlarlar, daha yüksek frekanslar Deus'u çok üst bir seviyeye götürür. Bu daha önce olmayan çok yönlü, kesin ve stabil bir seviyedir.  

Yeni HF başlık ile rakip dedektörlerle yoğun mineralli topraklarda  arama yaparken yerini tespit etmenin zor veya imkansız olduğu küçük hedefleri  tespit etme yeteneğini anında fark edeceksiniz.  

HF başlıkları, mineralli topraklarda başarılı tespit edebilme özelliğinin yanı sıra, şekilleri veya yapıları (ince veya kablolu) nedeniyle diğer dedektörlerin ulaşamayacağı zayıf, düşük iletken hedeflerden veya hatta yüksek iletken hedeflerden gelen sinyali fark etmeyi artıracaktır; 

Örnek: Küpeler veya bilezikler, tel çerçeveli eserler, küçük altın parçaları (nugget), altın fibula ve broşlar, küçük ve ince tek paralar, sikkeler…

Yeni Deus HF başlık sadece 330g ağırlığındadır ve son teknoloji  yüksek kapasiteli lityum pil (850mA) ile çalışmaktadır. Yeni pil, alt gövdede bulunur; bu, özellikle, güç kaynağından uzak bir alanda çalışıyorsanız önemli bir avantajdır.

Pil ömrü: 15kHz'de 20 saat,  30khz'de 27 saat,  80 kHz'de 28 saattir.


Suya dayanıklılık: 6 mt / 20 ft'e kadar suya girebilir.