Golden Mask 6 Lite

GOLDEN MASK 6 LİTE

GOLDEN MASK 6 LİTE 

Etiketler:

Ürünümüz Paylaşın

GOLDEN MASK 6 LİTE 

 

Golden Mask 6 LITE, GM6'nın bütçe sürümüdür, orijinal 6 ile tamamen aynıdır, ancak daha düşük bir fiyata kablosuz kulaklık, pil ve şarj cihazı yoktur.

 

Golden Mask 6, 5, 15 veya 30 kHz olmak üzere 3 frekansta çalışan çok amaçlı bir VLF metal dedektörüdür. Bu üç frekansla, tüm ihtiyaçlarınız mükemmel bir şekilde karşılanacaktır - kalıntılar, hazineler, istifler için 5 kHz; Madeni para atma ve genel kullanım için 15 kHz ve altın arama, küçük altın takılar veya diğer tespit edilmesi zor metaller ve hedefler için 30 kHz. Yeni Fighter S arama başlığı ile birleştirildiğinde, bu, mineralize olmayanlardan çok mineralize olanlara kadar her tür toprakta her tür araştırmayı kapsayan gerçek bir çok yönlü makinedir. Dedektör elektroniği geliştirildi ve dedektör her üç frekansta da harika performans gösteriyor. Tarlada, ormanda veya sahilde daha derine inebilir ve daha iyi üretkenlik elde edebilirsiniz.
Bu modelde Golden Mask ilk kez kullanıcı tarafından değiştirilebilir ön ayarlara sahip gerçek bir menü sistemi uygulamaktadır. Bu şekilde, yalnızca iki düğme tıklamasıyla örneğin "madeni paralardan" "kalıntılara" hızlı bir şekilde geçebilirsiniz. Ön ayarları değiştirebilirsiniz (menüde "programlar" olarak adlandırılır) ve ayarlarla uğraşıyorsanız, hızlı bir şekilde fabrika değerlerine dönme seçeneğiniz vardır. Golden Mask 6, önceki modelle aynı teleskopik mili kullanır. Kablosuz işlevsellik standart olarak uygulanmaktadır. Kısıtlı bütçeye sahip müşteriler için kablosuz işlevi olmayan bir LITE sürümü vardır.
Golden Mask 6'nın kontrol bloğu yağmura dayanıklıdır - suya daldıramazsınız, ancak dedektörü yağmur altında kullanmaya devam edebilirsiniz.
Menü yalnızca İngilizcedir.

 

 

 

Brand:
Golden Mask
Model:
6 LITE
Technology:
VLF
Frequency:
5, 15 and 30 kHz
Ground Balance:
manual and auto
Search Mode:
motion, one-tone all metal, two-tone
Controls:
dedicated menu system with presets
Coil Type:
GM multi-frequency
Weight (incl. batteries):
1.4 kg with 13x11 inch Fighter S search coil
Battery:
none
Battery Life:
min. 10 hours
Wireless Headphones:
not included
Headphones Jack:
6.35 mm - 1/4"
Charger:
GM Smart Charger, 100-220V, EU-plug (Except LITE versions)