A6 Plus Dedektör

A6 Plus Dedektör

A6 Plus altın define arama dedektörü

Etiketler:

Ürünümüz Paylaşın

A6 Plus altın define arama dedektörü. A6 Plus fiyatı, özellikleri, kalitesi ile derinlerdeki defineleri 7 khz büyük başlık ile yer altındaki altın ve defineleri, oda mezarları, tünel ve kuyuları slow arama modu sayesinde 2D Canlı grafikle 2,5 metre net 3 metre maksimum derinlere kadar tahmini tespitler yapabilmektedir. A6 Plus tek altın para, takı, gümüş bronz sikke aramalarında sayısal rakamsal çalışma özelliği ve POİND seçeneği sunmaktadır. A6 Plus derin altın metal arama dedektörü tüm özelliklerini değerlendirip videolarını mutlaka izleyiniz. A6 Plus dedektörü % 10 İndirimli fiyatlardan faydalanmak için Aziz Dedektör Teknolojileri Altunizade' deki iki katlı mağazamızdan test ederek satın alabilirsiniz. İsterseniz 40 dan fazla dedektör modellerinden bütçenize uygun olan derin altın ayrımlı define dedektör çeşidi, yada alan tarama cihazı ile 8-12 metre derinlerdeki defineleri ve oda mezarları görüntüleyebilen yer altı görüntüleme sistemlerini satın alabilirsiniz.

 


 

 

 


 
 

Define işaretleri olan bölgelerdeki hazineleri A6 plus altın define dedektörü fiyatıyla ve 3 FARKLI 7-Khz, 14-Khz, 20-Khz bobin tasarımı ve 2 farklı sistem üzerine tasarlanmıştır. Tarihi kale ve define işaretleri  yapılmış gömülü hazine sandıklarını A6 PLUS dedektör daha net ayrım hem de büyük parçalarda çok daha derinlerden değerli arkeolojik kalıntılarını altın parçalarını bulabilme özelliklerine sahiptir. A6 PLUS HIZLI ARAMA VE SLOW ARAMA özelliği sayesinde yeni başlayanlar ve PROFESYONEL arama yapan maceracı definecilerin ilk tercihi olacaktır. 

 21 yıllık tecrübenin ürünü olan A6 Plus renkli 2D Canlı ekranlı derin define dedektörü eski sistem sıradan basit dedektörler ile karıştırmayınız. A6 Plus dedektörün fiyatı ve özelliklerini deneyip test etmeden herhangi bir ekranlı dedektör almanızı tavsiye etmeyiz.