Jeo Finder A-Z Plus

Jeo Finder A-Z Plus

Jeo Finder A-Z Plus ı stantlarımızda ve arazide test ederek satın alabilirsiniz. 

Etiketler:

Ürünümüz Paylaşın

Jeo Finder A-Z Plus altın ve define arama cihazlarının içinde Türkiye’de ve Dünyada yapılan 1.850 gram ağırlığında derin arama başlığı ile birlikte 2 başlık ile verilmektedir. Jeo Finder A-Z Plus profesyoneller ve yeni başlayanlar için mükemmel özelliklerde kullanımı son derece pratik derin arama ve tek para cihazıdır. Jeo Finder A-Z Plus ı stantlarımızda ve arazide test ederek satın alabilirsiniz. Jeofinder Az Plus cihazı.

 

   

 

 

Jeo finder az plus altın ayrımlı derin define dedektörü. Jeo finder a-z plus özellikle derin aramalarda altın, gümüş bronz mezar odaları ve tünel girişleri aramalarında kullanılan 40×40 ebatındaki derin arama başlığı sayasinde 2 metre  net ve büyük eski gömülerde 3 ile 4 metre derinlere kadar tespitler yapabilmektedir. Jeo finder az plus ileri dedektör teknolojisi olarak ismi ve markası Türk  patent Enstitüsü  tarafından firmamız tarafından tescillenmiştir. 

Jeo finder az plus 3.5 TFT Renkli ekran olması arama menüsü kolaylığı derinlik hesaplama özelliği ve daha bir çok farklı özelliği bir arada bulundurması ile Türkiye'de ilk olma özelliğine sahiptir.   
JEO FİNDER AZ PLUS  IP özelliği sayesinde tek tuşta otomatik olarak tüm metallerin cinslerini sayısal değerde tespit ve ayrım yapabilme özelliğine sahip olmasıdır. Jeo finder az plus ile Değersiz metalleri kapatarak ister altın ister gümüş ve bronz aramalarında kullanım seçeneği ve imkanı sunmaktadır.