Jeo Finder A-Z Dedektör

Jeo Finder A-Z Dedektör

Jeo Finder A-Z inanılmaz özellikler süper indirimli satılık define dedektörü 2,5 Mt. net 3-4 Mt derinliklere sahiptir. 

Etiketler:

Ürünümüz Paylaşın

Jeo Finder A-Z inanılmaz özellikler süper indirimli satılık define dedektörü 2,5 Mt. net 3-4 Mt derinliklere sahiptir.

 


 


  
 

Jeo Finder A-Z Derin define arama dedektörü tespitini yaptığı metal objeleri yukarıya doğru sesi ve renkli grafikler çizerek bize bildirmektedir. Tünel ve boşlukları oda mezarları tespitinde ise renkli TFT ekranında mavi renklerde aşağıya doğru sessiz grafikler çizerek bize bildirmektedir. Jeo Finder A-Z Aziz Bilişim Teknolojilerinin çıkartmış olduğu 2023 ileri Dedektör teknolojileri serilerinden biridir. Altın arama cihazı Jeo Finder A-Z yarı Android Renkli 4,7 inç TFT ekran özelliği ve ara yüz tasarımı 7.4 Volt 3400 mah şarj edilebilir batarya ile ful aktif kullanım süresi 12 saat duran aralıklarla kullanım süresi 24 saattir. 

Piyasadaki en iyi dedektör bataryalarından dahi 2 kat fazla kullanım imkânı sunmaktadır. Define arama dedektörü Jeo Finder A-Z Dedektörün üstün donanım özellikleri indirimli süper fiyatıyla kesinlikle görüp test etmenizde diğer marka modellerle karşılaştırmanızda fayda vardır. Jeo Finder bulunan altın obje ve takıların tam merkezini bulabildiği gibi arayüz göstergesinde  ayrım modunda sağ barlar yukarı doğru sarı renkte farklı ses tonunda bize yüksek oranda  bildirmektedir. Aynı anda yazıyla da altın yazarak 3 farklı özelliği bir arada bulundurmaktadır. 

Jeo Finder A-Z özellikle madenli ve mineralli topraklarda çok yüksek oranda çalışabilmektedir aynı zamanda yoğun maden ve mineralli kayaların mineral olduğunu anlamanızı sağlayabilmektedir. Jeo Finder  A-Z piyasadaki yerli yada Avrupa’dan gelen yüksek fiyatlarda satılan dedektörlere oranla madenli bölgelerde çok daha sağlıklı çalıştığı görülmüştür.Tespit yaptığımız objelerin  cihaz hafızasına kaydettiğimizde derinlik hesaplamayı otomatik yaparken aynı zamanda toprak altındaki metalin yada boşlukların ne kadar en ve boyunda olduğunu anlamanızı da sağlamaktadır.